prowadzenie KPiR Poznań

Uproszczona księgowość 
nie
zawsze jest prosta....
    ...zwłaszcza dla amatorów

Biuro księgowe Dekret Poznań  

kieruje swoją ofertę przede wszystkim do małych i średnich firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i spółek cywilnych.

Nasi klienci, min. gabinety lekarskie, kancelarie prawne, apteki, firmy budowlane i inne, są zadowoleni z jakości naszych usług, wiele z nich współpracuje z biurem księgowym DEKRET kilkanaście lat, niektórzy od początku powstania biura. Wszelkie kontrole skarbowe i ZUS nie wykazały uchybień w sposobie rozliczeń podatkowych.

Pomimo wieloletniego stażu na rynku i faktu, że właścicielka biura księgowego DEKRET Iwona Chrzanowska była główną księgową w dużych spólkach z o.o. i S.A. nie prowadzimy usługowo pełnej rachunkowości. Skupiamy się na rozliczeniach opartych o KPiR. Robimy to dobrze i fachowo. Wiele firm korzystających z naszych usług księgowych rozwinęło się i osiągnęło obroty obligujące prawnie do przejścia na pełną rachunkowość.

 

Referencji o jakości naszych usług dostarczą wyszczególnieni w zakładce

"Referencje klientów" 

przedsiębiorcy korzystający z usług biura księgowego DEKRET.

 

 

 

Przystępne ceny ustalamy indywidualnie, zapraszam do kontaktu.....

 

 

 

 przepisy podatkowe Skrót do przepisów podatkowych...

"Udział kontrahentów w imprezie branżowej to reprezentacja"

Wydatki związane z uczestnictwem pracowników w imprezach branżowych mogą być uznane za pośrednie koszty działalności gospodarczej. Co innego jeśli w spotkaniu biorą udział przedstawiciele lokalnych władz i kontrahenci.
W przypadku udziału w spotkaniu z okazji święta branżowego, zaproszonych gości m.in. przedstawicieli władz oraz kontrahentów, wydatki na organizację imprezy w części proporcjonalnie przypadającej na te osoby nie stanowią kosztów podatkowych – takie wnioski płyną z wyroku NSA (sygn. akt II FSK 3956/13).Biuro Rachunkowe DEKRET Poznań © 2016